Projektowanie logotypów, loga dla firm

Czy potrzebujesz loga dla swojej firmy?

Posiadanie logo jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla Twojej firmy. To wyróżnia Cię od całej reszty świata biznesu, sprawia, że jesteś niezapomniany. Własne logo pokazuje klientom, że poważnie myślisz o swojej działalności.

Częściej niż nazwę, ludzie pamiętają to, co widzą, ponieważ w większości jesteśmy wzrokowcami. Posiadanie logo umieszcza obraz w umyśle potencjalnego klienta. Obraz ten jest często trudno zapomnieć. To sprawia, że jesteś już w jego myślach bez względu na to, czy potrzebuje on czegoś od ciebie czy nie.

Przy zakupie produktu lub usługi, ludzie mają tendencję do określania stopnia zaufania względem producenta. Nawet jeśli Twoja firma jest nowa i jeszcze w początkowych etapach, posiadane logo daje klientom poczucie stabilności i pomaga zdobyć ich zaufanie.
Czy wiesz, że prawie 85% naszych decyzji zakupowych oparte są ściśle na emocji?

Wreszcie, najważniejszy powód, dlaczego trzeba posiadać logo, ponieważ klienci go od Ciebie oczekują. Niezależnie od tego czy masz ugruntowaną firmę lub dopiero zaczynasz, klienci spodziewają się zobaczyć jakieś zaangażowanie w to, co robisz. Dla Klientów logo Twojej firmy jest jak lodówka w kuchni - urządzenie oczekiwane i potrzebne do życia codziennego

Projektujemy logotypy dla firm i na potrzeb osób fizycznych. Zapewniamy indywidualny i wyjątkowy pomysł na logotyp dzięki któremu Państwa firma będzie łatwo rozpoznawalna i zapamiętywalna.
Zaufało nam już ponad 100 firm