Pozycjonowanie stron internetowych - Kraków, Wieliczka, Twardogóra, Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice, Lublin, Łódź, Częstochowa, Oleśnica

Cele i korzyści pozycjonowania oraz reklamowania się blokami Google Adwords

Korzyści Google Adwords

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu blokami reklamowymi Google Adwords, które pomimo nieznacznie większych kosztów od pozycjonowaniu linkami daje Klientowi największe możliwości pozyskania potencjalnych klientów.

Czas trwania umowy
Gwarantujemy minimalny czas trwania umowy tj. okres 3 miesięcy. Po upływie tego czasu, umowa ulega przedłużeniu na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Cennik pozycjonowania
Nie podajemy na naszej stronie cennika dla pozycjonowania. Jest to tak indywidualna usługa, że rzucanie liczbami w tym miejscu było by niestosowne i nierzetelne. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, a jedynie konkrety, które możemy sprecyzować po otrzymaniu specyfikacji zlecenia i dokonaniu dokładnej wyceny wg niej.
Zapraszamy do współpracy
Zapraszamy do pozycjonowania się w internecie. Proszę w zakładce Kontakt wypisać interesujące Cię słowa kluczowe i wysłać tę informację do nas.

Pozycjonowanie stron, reklama Google Adwords

Samo posiadanie strony lub sklepu w internecie to nie wszystko. Trzeba być widocznym w wynikach wyszukiwania. Jeśli sprzedajemy meble kuchenne to, czy po wpisaniu w wyszukiwarkę Google frazy "meble kuchenne" widać link i wpis do naszej strony dostatecznie wysoko, aby znaleźli nas potencjalni klienci?

Pamiętajmy, że tylko niektóre osoby przeszukują więcej niż pierwsze pięć kart, czyli 50 linków z opisem. Zazwyczaj poszukiwacze zaglądają do trzej karty i na tym koniec. Niektórym nawet nie chce się przewijać w dół i sprawdzają tylko to co na górze karty z wynikami wyszukiwania. Co więc należy zrobić, aby ktoś nas znalazł w tym przepastnym, wirtualnym świecie?

Należy zastosować pozycjonowanie strony internetowej. Pozycja strony lub sklepu internetowego zależy od wielu czynników. Wysokiej jakości wynik w połączeniu z właściwymi słowami kluczowymi oznacza, że ​​reklama znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania Google. Google wyświetla strony, które jej zdaniem są miarodajne i istotne dla osoby szukającej. Mierzą one znaczenie, analizując zawartość strony, słowa, opisy itp.

Nie da się ukryć, że aby być wysoko w internecie należy zaprzyjaźnić się z wyszukiwarką Google. Stosując reklamę Google Adwords można osiągnąć najwyższe wyniki.