Tworzenie responsywnych stron internetowych - Kraków, Wrocław, Warszawa,Poznan Wieliczka, Twardogóra, Syców, Kalwaria Zebrzydowska

Czym są responsywne strony internetowe?

Responsywne strony internetowe nazywane stronami mobilnymi bądź adaptatywnymi, są to strony, które automatycznie dopasowują swój wygląd do rozdzielczości ekranu urządzenia w których są aktualnie wyświetlane.

Strona może też dopasować się do szerokości okna przeglądarki, czyli przy zwężaniu okna przeglądarki będzie się zachowywać jak w smartfonie lub tablecie. Dobrą stroną tego jest to, że nie ma już potrzeby posiadania osobnej wersji strony internetowej na komputer, laptop, tablet i smartfon. Nie wiesz, czy masz responsywną stronę internetową? Sprawdź tutaj. /Zobacz jak dostosowuje się responsywna strona internetowa do rozdzielczości ekranu/

  • Atrakcyjność strony
  • Czytelność na wszystkich urządzeniach
  • Niskie koszty stworzenia strony
  • Zgodność z aktualnymi standardami W3C
  • Praca na wielu oknach przeglądarki
  • Modyfikacja sposobu wyświetlania elementów nawigacyjnych witryny
  • Dostosowanie układu prezentowanych informacji w zależności od szerokości ekranu
  • Dostosowanie wielkości czcionek oraz rozmiarów zamieszczonych na stronie obiektów

To warto wiedzieć o responsywnych stronach internetowych

Polityka firmy Google

W związku z polityką firmy Google właściciela wyszukiwarki Google w najbliższym czasie zostaną poczynione kroki w celu zoptymalizowania wyników wyszukiwania w internecie polegającym między innymi na niepokazywaniu stron/sklepów nie będących witrynami responsywnymi.

Animacje flash, a nowe strony www
Jeśli witryna nie wyświetla się prawidłowo w przeglądarkach na komórkach (na przykład gdy używasz zbyt wielu animacji Flash), nie będzie się wyświetlać użytkownikom komórek i tabletów. Nadal jednak może się wyświetlać wszystkim pozostałym użytkownikom. Aby rozwiązać ten problem, należy usnąć z witryny elementy w formacie Flash i duże obrazy i przede wszystkim utworzyć witrynę w wersji dla komórek i tabletów.
Grafiweb oferuje stworzenie nowej strony internetowej
Nasza firma ma duże doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych. Obecnie wykonujemy responsywne strony internetowe, dostosowujące się do rozdzielczości wyświetlacza urządzenia na którym je oglądamy. Responsywne strony internetowe to już standard. Grafiweb oferuje wiele unikalnych szablonów stron i wiele opcji dostosowywania strony internetowej wg własnych potrzeb.
Co oferujemy ponad to?
Nie musisz robić dwóch stron na różne urządzenia. To naprawdę proste i tanie. Oprócz stworzenia strony internetowej od początku do końca, łącznie z uruchomieniem jej na serwerze i podpięcia pod domenę, oferujemy pomoc online lub personalną 24/7/365.
Doradzimy, pomożemy, zajmiemy się wszystkim
Jeśli nie masz pomysłu na stronę, doradzimy Ci w jaki sposób ją zbudować. Posiadamy bogate doświadczenie i podążamy za najnowszymi trendami. Wciąż jesteśmy na bieżąco i zapewniamy, że z dumą będziesz pokazywać swoją stronę rodzinie, znajomym i klientom