Nasza oferta

Studio reklamy wizualnej i wirtualnej Grafiweb oferuje

Oferujemy jakość wykonania, solidność i wiedzę. Nasza firma ma duże doświadczenie w tworzeniu stron, sklepów internetowych i pozycjonowaniu. Obecnie wykonujemy responsywne strony internetowe, dostosowujące się do rozdzielczości wyświetlacza urządzenia na którym je oglądamy. Jeśli nie masz pomysłu na stronę, doradzimy Ci w jaki sposób ją zbudować. Posiadamy bogate doświadczenie i podążamy za najnowszymi trendami. Wciąż jesteśmy na bieżąco i zapewniamy, że z dumą będziesz pokazywać swoją stronę rodzinie, znajomym i klientom

 • Tworzenie stron internetowych

  Czym są responsywne strony internetowe? Responsywne strony internetowe nazywane stronami mobilnymi bądź adaptatywnymi, są to strony, które automatycznie dopasowują swój wygląd do rozdzielczości ekranu urządzenia w których są aktualnie wyświetlane.

  Strona może też dopasować się do szerokości okna przeglądarki, czyli przy zwężaniu okna przeglądarki będzie się zachowywać jak w smartfonie lub tablecie. Dobrą stroną tego jest to, że nie ma już potrzeby posiadania osobnej wersji strony internetowej na komputer, laptop, tablet i smartfon. Nie wiesz, czy masz responsywną stronę internetową? Zadzwoń sprawdzimy.

  1. Atrakcyjność strony
  2. Czytelność na wszystkich urządzeniach
  3. Niskie koszty stworzenia strony
  4. Zgodność z aktualnymi standardami W3C
  5. Praca na wielu oknach przeglądarki
  6. Modyfikacja sposobu wyświetlania elementów nawigacyjnych witryny
  7. Dostosowanie układu prezentowanych informacji w zależności od szerokości ekranu
  8. Dostosowanie wielkości czcionek oraz rozmiarów zamieszczonych na stronie obiektów
 • Tworzenie sklepów internetowych

  Coraz więcej firm i osób prywatnych chce sprzedawać w internecie. Mniejsze koszty prowadzenia sklepu, prostota, praca w każdym miejscu, to tylko niektóre z zalet sklepów online. Specjaliści od marketingu i sprzedaży na całym świecie są zgodni, że w ciągu 10 lat ciężar sprzedaży przeniesie się ze zwykłych sklepów do wirtualnego świata i osiągnie około 75% całej sprzedaży w skali globalnej.

  Obecnie tworzy się wiele firm zajmujących się handlem i internecie. Można więc powiedzieć kto pierwszy ten lepszy. Już teraz powinieneś podjąć kroki, aby mieć sklep internetowy responsywny i być widocznym na całym świecie i na każdym urządzeniu.

  Nasza firma ma duże doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych. Obecnie wykonujemy responsywne sklepy internetowe, dostosowujące się do rozdzielczości wyświetlacza urządzenia na którym je oglądamy. Responsywne sklepy internetowe to już standard. Grafiweb oferuje wiele unikalnych szablonów sklepów i wiele opcji dostosowywania sklepu internetowego wg własnych potrzeb.

  To naprawdę proste i tanie. Oprócz stworzenia sklepu internetowego od początku do końca, łącznie z uruchomieniem go na serwerze i podpięcia pod domenę, oferujemy pomoc online lub personalną przy stawianiu pierwszych kroków w sklepie. W przystępny sposób pokażemy jak obsługiwać sklep, dodawać produkty, tworzyć kategorie czy atrybuty produktów. Nasze sklepy internetowe są w pełni funkcjonalne bez żadnych ograniczeń. Wystarczy pomysł, a jeśli go nie ma to doradzimy jak się do tego zabrać.

 • Pozycjonowanie stron internetowych

  Samo posiadanie strony lub sklepu w internecie to nie wszystko. Trzeba być widocznym w wynikach wyszukiwania. Jeśli sprzedajemy meble kuchenne to, czy po wpisaniu w wyszukiwarkę Google frazy "meble kuchenne" widać link i wpis do naszej strony dostatecznie wysoko, aby znaleźli nas potencjalni klienci?

  Pamiętajmy, że tylko niektóre osoby przeszukują więcej niż pierwsze pięć kart, czyli 50 linków z opisem. Zazwyczaj poszukiwacze zaglądają do trzej karty i na tym koniec. Niektórym nawet nie chce się przewijać w dół i sprawdzają tylko to co na górze karty z wynikami wyszukiwania. Co więc należy zrobić, aby ktoś nas znalazł w tym przepastnym, wirtualnym świecie?

  Należy zastosować pozycjonowanie strony internetowej. Pozycja strony lub sklepu internetowego zależy od wielu czynników. Wysokiej jakości wynik w połączeniu z właściwymi słowami kluczowymi oznacza, że ​​reklama znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania Google. Google wyświetla strony, które jej zdaniem są miarodajne i istotne dla osoby szukającej. Mierzą one znaczenie, analizując zawartość strony, słowa, opisy itp.

  Nie da się ukryć, że aby być wysoko w internecie należy zaprzyjaźnić się z wyszukiwarką Google. Stosując reklamę Google Adwords można osiągnąć najwyższe wyniki.

 • Hosting w chmurze i serwery VPS

  Skuteczna reklama dla firmy w internecie to właściwa nazwa domeny. Wymyślenie, znalezienie i rejestracja unikalnej nazwy domeny to pierwsze kroki do sukcesu w internecie. Rejestracja domen internetowych z Grafiweb to bardzo łatwa i szybka czynność. Pomożemy Ci znaleźć zapadającą w pamięć nazwę domeny.

  Ważny jest wybór odpowiedniego rozszerzenia, czyli, czy ma to być pl, eu, com lub inny. Dla celów biznesowo-pozycjonujących doradzamy rejestrację dodatkowych rozszerzeń domeny. Im więcej stron o różnych domenach prowadzi do Twojej witryny, tym lepiej jest ona oceniana przez wyszukiwarki,a co za tym idzie wyższa jest jej pozycja w wynikach wyszukiwania. Ale to oczywiście tylko jeden z warunków powodzenia.

  Każda treść zamieszczana w internecie potrzebuje swojej przestrzeni - bez względu na wielkość i charakter strony. Jako użytkownik nie muszą Państwo posiadać własnego serwera i go utrzymywać, o wiele lepiej i taniej jest skorzystać z naszych usług. Oferuje w ramach takiej usługi między innymi szybkie łącza internetowe, zabezpieczenia danych oraz przesyłu, panel do zarządzania ustawieniami, pomoc techniczną 24/7/365.

  1. Nieograniczona ilość kont pocztowych
  2. Statystyki odwiedzin
  3. Antywirus
  4. System antyspamowy dla poczty
  5. PHP w wersji 7.1
  6. Obsługa certyfikatów SSL
  7. Podwójne kopie bezpieczeństwa
  8. FTP z poziomu przeglądarki
  9. Bazy MySQL i PostgreSQL
  10. Uptime serwera 99,9%
  11. Transfer bez limitu
  12. Powiadomienia SMS
  13. Utrzymanie primary i secondary DNS
  14. Bezpłatne wsparcie techniczne 24/7/365
  15. Aktywacja usługi bezpośrednio po zamówieniu
  16. Poczta z poziomu przeglądarki
 • Poligrafia - katalogi, ulotki, wizytówki, banery

  Wykonujemy materiały poligraficzne w szerokim zakresie od wizytówek do banerów reklamowych i kasetonów świetlnych. Bazujemy na projekcie własnym klienta lub na życzenie tworzymy indywidualny, neipowtarzalny projekt.

  1. wizytówki
  2. ulotki
  3. katalogi, broszury, prospekty
  4. kalendarze biurowe i książkowe
  5. buiwary, notesy, zakładki
  6. banery solwentowe
  7. banery na płycie poliweglanowej
  8. tablice reklamowe na pvc
  9. i inne produkty z nadrukiem
 • Projektowanie logotypów, loga dla firm

  Posiadanie logo jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla Twojej firmy. To wyróżnia Cię od całej reszty świata biznesu, sprawia, że jesteś niezapomniany. Własne logo pokazuje klientom, że poważnie myślisz o swojej działalności.

  Częściej niż nazwę, ludzie pamiętają to, co widzą, ponieważ w większości jesteśmy wzrokowcami. Posiadanie logo umieszcza obraz w umyśle potencjalnego klienta. Obraz ten jest często trudno zapomnieć. To sprawia, że jesteś już w jego myślach bez względu na to, czy potrzebuje on czegoś od ciebie czy nie.

  Przy zakupie produktu lub usługi, ludzie mają tendencję do określania stopnia zaufania względem producenta. Nawet jeśli Twoja firma jest nowa i jeszcze w początkowych etapach, posiadane logo daje klientom poczucie stabilności i pomaga zdobyć ich zaufanie.
  Czy wiesz, że prawie 85% naszych decyzji zakupowych oparte są ściśle na emocji?

  Wreszcie, najważniejszy powód, dlaczego trzeba posiadać logo, ponieważ klienci go od Ciebie oczekują. Niezależnie od tego czy masz ugruntowaną firmę lub dopiero zaczynasz, klienci spodziewają się zobaczyć jakieś zaangażowanie w to, co robisz. Dla Klientów logo Twojej firmy jest jak lodówka w kuchni - urządzenie oczekiwane i potrzebne do życia codziennego

  Projektujemy logotypy dla firm i na potrzeb osób fizycznych. Zapewniamy indywidualny i wyjątkowy pomysł na logotyp dzięki któremu Państwa firma będzie łatwo rozpoznawalna i zapamiętywalna.
  Zaufało nam już ponad 100 firm

 • Fotografia produktowa, portretowa, akty

  Oferujemy usługi z zakresu fotografii studyjnej, produktowej, przemysłowej i portretowej /akty, portrety/. Służymy radą i pomocą w zorganizowaniu się klientów do sesji. Posiadamy dodatki do sesji lub korzystamy z materiałów klienta. Zdjęcia weryfikujemy po sesji z Klientem i na podstawie jego decyzji wybieramy te właściwe do dalszej obróbki.

  Gotowe zdjęcia przesyłamy tradycyjnie na CD/ penrdrive kurierem bądź udostępniamy miejsce na serwerze ftp / w chmurze w celu pobrania materiałów online.

  Nie wykonujemy zdjęć na weselach, chrzcinach i komuniach !

 • Odnawianie zdjęć, retusz zdjęc, fotomontaż

  Jak każdy przedmiot niszczeje tak i zdjęcia.... nasze wspomnienia, nasza pamięć na papierze fotograficznym ulega zniszczeniu, zatarciu. Oferujemy usługę odnawiania zniszczonych, starych zdjęć